KOÇ’TA MBA

Koç Üniversitesi MBA Programı 1993’te, dünya çapında öğretim üyeleri tarafından eğitim verilen ve özenli ve yenilikçi bir müfredatı içeren bir işletme eğitimi sağlamak için kurulmuştur. Koç Üniversitesi MBA Programı modüller halinde ve yarı zamanlı bir program formatında yürütülmekte olduğundan Modüler MBA olarak anılmaktadır.

Modüler MBA Programı iş hayatıyla birlikte MBA Programına devam etmek isteyen ve/veya İstanbul dışında yaşayan adaylara uygundur. Dersler ayda bir kere Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere modül halinde gerçekleştirilmektedir. Program akışında bir ay içerisine 2 modül ders yapılabilecektir. İkinci senenin programı da aynı şekildedir. Ders saatleri 09:00-18:00 olarak belirlenmiştir. Öğrencilerin kariyer gelişimleri ise koçluk çalışmaları ve seminerlerle desteklenir.

Koç’ta MBA hakkında detaylı bilgi alın.

KOÇ’TA EMBA

Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans (Executive MBA) Programı’nı Türkiye’de ilk uygulayan okul olma özelliği taşıyan Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü, 1994 yılından beri programa öğrenci kabul etmektedir. Koç Üniversitesi Executive MBA Programı İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden Financial Times tarafından hazırlanan ve dünya işletme programları sıralamaları arasında en çok itibar gören “Financial Times Rankings” kapsamında Koç Üniversitesi Executive MBA Programı Financial Times “Executive MBA Sıralaması”nda 2023 yılında dünya çapında 35, Avrupa’da ise 20. sırada yer almaktadır.

Koç’ta EMBA hakkında detaylı bilgi alın.

KOÇ’TA FİNANS YÜKSEK LİSANSI

Koç Üniversitesi Finans Yüksek Lisans Programı 2008 yılında kurulmuştur ve finans alanında kariyerini sürdürmek isteyen orta ve üst düzey yöneticilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Program, profesyonellere çalışırken yüksek lisans eğitimine devam etme imkânı sunmaktadır. Koç Üniversitesi Finans Yüksek Lisans Programı, dünya çapında yatırım uzmanlarını aynı çatı altında toplayan CFA Enstitüsü’nün program ortağı olarak kabul edilen Türkiye’deki ilk program olma özelliğini taşımaktadır. Programa katılan öğrencilerin CFA Sınav bursu kazanma şansı bulmaktadır.

Koç'ta Finans Yüksek Lisansı hakkında bilgi alın