İstinye Kampüs’te Toplantı ve Konferans Hizmetleri

İstinye Kampüs, Koç Üniversitesi’nin geçici kampüsü olarak 1993 yılında kurulmuştur. Üniversite’nin 2000 yılında Sarıyer-Rumelifeneri’ne taşınmasının ardından yeniden yapılanan İstinye Kampüs, halen eğitim ve toplantı merkezi olarak kullanılmaya devam etmektedir. Yaklaşık 6,500 m2’lik bir alanda faaliyet gösteren Kampüs, modern ve yenilikçi bir konsept çerçevesinde kurum ve kuruluşların konferans, toplantı ve eğitim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

İstinye Kampüs’ta toplantı odaları, konferans salonları ve etkinlik alanları ziyaretçilerin konforunu en üst düzeyde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Salonlar eksiksiz teknik donanımları ve sekreteryal hizmetleriyle kusursuz bir etkinliğin altyapısını oluşturmaktadır. Çok amaçlı kullanıma sahip kapalı alanların tümü kablosuz internet bağlantısı ve teknolojik altyapı hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz tüm toplantı ve konferans hizmetlerinde konukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır bulunmaktadır.

İstinye Kampüs üst düzey teknoloji ve altyapı imkanlarıyla iş veya eğitim amaçlı seyahat eden misafirlerimize konforlu konaklama imkanları sunmaktadır. Modern tasarımlı, işlevsel ve konforlu hizmetleri ile ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim sunmakta olan Kampüs’ta 30 adet tek kişilik odanın yanı sıra, seyahat eden aileler için 2 adet çift kişilik süit bulunmaktadır.


İrtibat için:

Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi 
E-mail: kurumsal@ku.edu.tr

İstinye Kampüs
Çayır Caddesi No: 65 34460 İstinye / İstanbul
Telefon: 0 212 229 8786
Faks: 0 212 229 9410
E-posta: istinye@ku.edu.tr