Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi, Koç Üniversitesi’nin stratejik hedefleri doğrultusunda kurumsal ilişkiler, kaynak geliştirme ve mezun ilişkileri faaliyetlerini yürütmektedir.

Kurumsal İlişkiler faaliyetlerimiz çerçevesinde çeşitli kurum ve kuruluşlarla karşılıklı kazanım sağlayacak iş birlikleri değerlendirilmektedir. Akademik kürsüler, burs fonları, sosyal sorumluluk projeleri gibi pek çok ortaklık girişimleri kaynak geliştirme alanında üzerinde durduğumuz konular arasındadır. Birimimiz altında yapılandırılmış olan bir diğer faaliyet alanı ise mezun ilişkileridir. Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği ile yakından çalışan Mezunlarla İlişkiler Ofisimiz sayesinde mezunlarımızla ilişkilerimizi güçlendirmek, mezunlarımız arasındaki dayanışmayı artırmak ve mezunlara yönelik yeni projeler yürütmek önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Tüm kurum ve kuruluşları üniversitemizle iş birliği olanaklarını değerlendirmeye davet ediyor, kurumsal ortaklarımız ve mezunlarımızın desteği ile Koç Üniversitesi ailesinin giderek gelişmesini ümit ediyoruz.